Bruksela – ruch turystyczny i hotele

Od czasu kiedy Polska przystąpiła do Wspólnoty Europejskiej systematycznie rośnie natężenie ruchu turystycznego na linii Warszawa-Bruksela. Coraz więcej połączeń lotniczych funkcjonuje również z Krakowa, Katowic i Gdańska choć głównie przez porty lotnicze w Niemczech.

Bruksela imponuje doskonałym połączeniem designu nowoczesnego z tradycją. Centrum polityczne, iście wyprzedzające epokę przechodzi płynnie w starsze zabytki historycznego centrum stolicy Belgii. Aby zobaczyć to na własne oczy warto się wybrać do Brukseli choćby na dwa lub trzy dni. Trzeba oczywiście kupić z odpowiednim wyprzedzeniem tanie bilety lotnicze i zarezerwować hotel w centrum Brukseli najlepiej korzystając z promocji hotelowych online.

Przy odrobinie szczęścia można upolować prawdziwą okazję jak chociażby dyplomatyczny hotel Silken Berlaymont. To bardzo komfortowy, czterogwiazdkowy obiekt w samym centrum politycznym tuż przy gigantycznym gmachu Komisji Europejskiej. Z okien wyżej położonych pokoi w tym hotelu rozpościera się cudowny widok na całą Brukselę. Tym którym nie uda się zakwaterować na wyższych piętrach pozostaje oddać się relaksowi w świetnie przygotowanym hotelowym centrum SPA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ważne! Aby przejść dalej prosimy rozwiąż proste równanie matematyczne abyśmy byli pewni, że jesteś człowiekiem

Ile wynosi 5 dodać 10 ?
Please leave these two fields as-is: